جستجو
تقدیر از افراد و سازمان‌های موفق در حوزه مسئولیت‌ پذیری اجتماعی image


 

 

تقدیر از افراد و سازمان‌های موفق در حوزه مسئولیت‌ پذیری اجتماعی

 

در نخستین همایش مجمع ملی سلامت در حوزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی و پاسخگویی به تعدادی از افراد و سازمان‌های موفق در این زمینه تقدیر شد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، استانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمان، سیستان و بلوچستان مورد تقدیر قرار گرفته و استاندار تهران به عنوان استاندار برتر در حوزه سلامت انتخاب شد.

 همچنین بنیاد مستضعفان به عنوان دستگاه برتر در زمینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و دانشگاه علوم پزشکی مازندران به عنوان نهاد برتر در خصوص همکاری بین بخشی و صداوسیما برای ترویج فرهنگ سلامت مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.

 همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزارت نیرو، شرکت ملی نفت ایران، شرکت دارویی برکت، معاونت اجتماعی شهرداری تهران، رئیس بنیاد برکت، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با مدیریت پیمان سنندجی در حوزه مسئولیت اجتماعی در همه قسمت‌ها با محوریت انجام تعهد موفق به اخذ لوح تقدیر و سپاس شد.

 

حضور شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در همایش مسئولیت اجتماعی  شرکت ها ،ضرورت ها و اصول  کارشناسان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورخه 6/10/95 در نشست کارشناسی کمیسیون حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی بنگاه ها با عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت ها ،ضرورت ها واصول که با حضور اساتید دانشگاه تهران در محل اتاق بازرگانی صنایع معادن وکشاورزان برگزار شد، شرکت نمودند.

 

  جلسه هم انديشي كارشناسان امور تکریم با صاحب نظران و اساتید دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران

 

با هماهنگي اداره آموزش شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در هفته گذشته جلسه ايي درخصوص فرهنگ سازي در استفاده از اتوبوس و حمل ونقل عمومی و همچنین حفظ اموال عمومي ، تعامل در جهت ارتقاء سطح تکریم شهروندی و شناسايي ظرفيت‏هاي تبليغات محيطي تاثير گذار در نمایان شدن خدمات ارزشمند رانندگان زحمت کش دردفتر خانم دكتر فردوسي با حضور صاحب نظران و كارشناسان روابط عمومی شرکت اتوبوسرانی برگزارگردید.

 

حضور شرکت واحد اتوبوسراني تهران درجشنواره ملي سلامت و نهادهاي اقتصادي ،اجتماعي و فرهنگي 

 

با توجه به برگزاری جشنواره ملی سلامت و نهادهای اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی و حضور شرکت ها ،موسسات ،ادارات و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در این جشنواره،ارزیابی شرکت واحد اتوبوسرانی بر اساس پنج دامنه سلامت کارکنان،سلامت مشتریان،سلامت اجتماع و محله،سلامت جامعه و محیط زیست با محور های دانش ، تعهد ، مسئولیت پذیری ،تحقیق و اقدام صورت خواهد پذیرفت و به شرکت یا نهاد برتر جایزه ملی مسئولیت پذیری و پاسخگویی نهادهای اجتماعی و اقتصادی در برابرسلامت ،تعلق خواهد گرفت.

 


    
جهت دریافت مطاله" خط ميدان شوشميدان بهارستان به منظور بررسي آلاينده هاي زيست محيطي در راستاي مسئوليت اجتماعي " اینجا را کلیک کنید.

 


 

 

 

         

 

 

print

تعداد بازدید کنندگان:489

rating
  نظرات