جستجو
سومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد ایمنی، بهداشت و محیط زیست image

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در سومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد ایمنی، بهداشت و محیط زیست به عنوان سخنران حضور یافت.در این کنفرانس که در سالن علامه امینی دانشگاه تهران برگزار گردید دکتر پیمان سنندجی با طرح مدلی جهت جایگزینی خودروهای برقی به جای خودروهای بنزینی مطالبی را در قالب کنفرانس مطرح و راهکارهایی نیز پیشنهاد نمود.

وی گفت : جهت کاهش و رفع آلودگی هوای تهران در امر حمل و نقل پایتخت، انتظار می رود که دستگاه های ذیربط توجه ویژه ای به جایگزینی خودروهای آلاینده با خودروهای برقی و دارای سوخت پاک داشته باشند.

در این خصوص به طور مثال کلیه سازمانها و ادارات شهر تهران میتوانند جهت تامین سرویس ایاب و ذهاب کارکنان خود پیمانکاران را ملزم به داشتن خودروهایی با عمر کمتر 8 سال کنند که قطعا تاثیر مهمی در کاهش آلودگی هوای شهر تهران خواهند داشت.

وی افزود: شرکت واحد برنامه نوسازی اتوبوس های برقی و استفاده از این اتوبوسها را به عنوان یک هدف و اولویت اصلی جهت کمک به کاهش آلودگی هوای تهران در دستور کار دارد که البته تلاش های شایان توجه ای در این خصوص تا کنون صورت گرفته است.

سنندجی در پایان گفت می توان با توجه ویژه به تقویت اتوبوسهای برقی و توسعه آن در شهر تهران در ایجاد هوای پاک قدم بسیار مهمی را برداشت. 

 

print

تعداد بازدید کنندگان:227

rating
  نظرات