جستجو
برنامه های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در «طرح پیشواز نوروز » image

با توجه به در پیش بودن روزهای پایانی سال و افزایش تعداد مسافران در خطوط اتوبوسرانی تهران، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی توضیحات تکمیلی را ...


با توجه به در پیش بودن روزهای پایانی سال و افزایش تعداد مسافران در خطوط اتوبوسرانی تهران، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی توضیحات تکمیلی را در خصوص برنامه های خدمات رسانی این شرکت ارائه نمود:

پیمان سنندجی گفت:  ضمن اجرای طرح افزایش ساعات کار اتوبوسها که در هفته گذشته نیز اعلام گردیده، اهم برنامه ها عبارتنداز:

1-     بکارگیری كليه امكانات ناوگان اتوبوسراني در خطوط مختلف به طوري كه اتوبوس هاي اين شركت به تعداد كافي و لازم، مبادرت به جابجایي شهروندان محترم در سطح شهر تهران می نمایند.

2-     سرویس فنی اتوبوس ها به منظور فعال سازی در ناوگان اتوبوسرانی و همچنین سرویس دستگاههای کارت خوان اتوبوسها.

3-     اجرای دقیق و نظارت برخطوط زمان بندی شده با حضور مستمر عوامل گشت خطوط و نظارت دقیق بر مسیر ، برنامه ریزی به منظور فعال سازی واحدهای امدادی و تعمیرگاهی از جمله امداد خودرو، آمادگی و نظارت بر فعالیت خطوط در شب چهارشنبه آخر سال.

4-     کنترل وضع ظاهری نظافت مطلوب اتوبوس ها به صورت ویژه به طوری که کلیه اتوبوس ها شب ها شستشو و ضد عفونی خواهند شد.

5-     علاوه بر تقویت خطوط شبانه تندرو، دو خط شبانه راه آهن امام حسین (ع) و پایانه جنوب میدان فردوسی، طبق برنامه از ساعت 22 الي 6 بامداد با تمام ظرفیت در خدمت شهروندان خواهند بود و در صورت نیاز نسبت به تقويت این خطوط نيز اقدام لازم به عمل خواهد آمد .

6-     به منظور رفاه حال شهروندان محترم جهت عزيمت به حرم مطهر حضرت امام خميني (ره ) و مزار شهداي گرانقدر و زيارت اهل قبور در آخرین پنج شنبه و جمعه سال، سرويس هاي ويژه اي از پايانه ها و ميادين اصلی سطح شهر از جمله آزادي - انقلاب اسلامي - رسالت - خراسان - راه آهن - شوش - شهرري - خزانه بخارائي -نازي آباد - خاوران محمديه - فلكه هاي اول ودوم تهرانپارس-ابوذر-تهرانسر-شهرك وليعصر-دولت آباد و صادقيه به سمت بهشت زهرا (س) و برگشت آنهابه مبادي اوليه برقرار خواهد گرديد ، ضمن آن كه خطوط منتهي به بهشت زهرا ( س) با توجه به ميزان متقاضيان سفر تقويت خواهند شد.

7-     توزيع شيريني و شکلات در اولين روز سال نو در پايانه ها و توقفگاههاي سطح شهر .

8-     در هفته اول فروردین ماه نیز طبق برنامه مدون، سرویس رسانی به میهمانان و مسافران نوروزی تهران انجام می پذیرد و جهت تقویت خطوط منتهی به مراکز تفریحی و گردشگری شهر تهران برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

 پیمان سنندجی اضافه نمود : با عنایت به ترافیک سنگین معابر پایتخت به ویژه در روزهای پایانی اسفند ماه حداکثر توان ناوگان اتوبوسرانی تهران در خدمت شهروندان محترم بوده و تا پایان سال کلیه کارکنان اجرایی اعم از اتوبوسرانان و عوامل فنی و پشتیبانی  با آماده باش کامل به سرویس دهی مشغول خواهند بود.

        وی از شهروندان درخواست نمود با مدیریت زمان سفر و عدم استفاده از وسایل نقلیه شخصی و بهره گیری از ناوگان حمل و نقل شهری زمینه خدمت رسانی مطلوب تر را برای خدمت گزاران در شرکت واحد فراهم نمایند.

print

تعداد بازدید کنندگان:275

rating
  نظرات