جستجو
پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت فرارسیدن سال نو image


همسنگران پرتلاشم  
سال نو همیشه نوید بخش افکار و تصمیم‌های نو برای آینده‌ای است  که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سالی که گذشت ، با یاری خداوند متعال و همت شما همکاران زحمتکش و گرانقدر ، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در خدمت رسانی به شهروندان گرامی تهران بودیم.
بی شک از خداوند سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی به نام سال "اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال " نام گذاری گردیده بود، خانواده بزرگ شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در  تمامی واحد ها،  همانند هرساله توانسته با تلاشی بی وقفه برای رسیدن به اهداف متعالی با استفاده از سیستم های هوشمند و رعایت الزامات آن , در جهت توسعه حمل ونقل عمومی، ارتقاء سطح خدمت رسانی در شهرتهران و کسب رضایتمندی مردم، گام های بلندی در چارچوب مسئولیت پذیری اجتماعی بردارد.

با توکل بر خداوند متعال و به پشتوانه یکایک شما خوبان  ,در سال ۱۳۹7 نیز برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و استفاده از کلیه امکانات ،به گونه ای عمل کنیم که در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده درجهت افزایش رضایت مندی شهروندان به پیش رویم.
بر خود لازم می دانم ضمن همدلی بیش از پیش، فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت که نشانه قدرت لایزال الهی است را به شما همکاران تلاشگر و خانواده گرامی تان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت, بهروزی و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان مسئلت نمایم.
امید است  با یاری ایزد منان، در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) و پیروی  از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مدظله العالی )، با بهره گیری از توانمندی های شایسته فردی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
  همواره پیروز و سر بلند باشید.

 

پیمان سنندجی

print

تعداد بازدید کنندگان:232

rating
  نظرات