جستجو
گزارش تصویری از مراسم اربعین حسینی (ع) image


مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص برنامه های این شرکت برای خدمات رسانی به عزاداران اربعین حسینی (ع) گفت: بر اساس برنامه ریزی شهرداری تهران و با همکاری شهرداری های کرج و مشهد، برای مسیر مرز مهران تا نجف اتوبوس اختصاص داده ایم.

سنندجی با بیان اینکه امسال نیز برنامه ریزی مانند سال گذشته صورت می گیرد، گفت: در مسیر مرز مهران در خاک عراق، اتوبوسهای مورد نظر زائرین را به شهر کوت و سپس به شهر نجف اشرف منتقل می کنند.

وی در خصوص هزینه جابجائی زائرین گفت: بنابر مصوبه وزارت کشور، نرخ جابجایی با تخفیفات ویژه ای محاسبه می شود که در طول مسیر،  از زوار گرامی اخذ خواهد شد.

همچنین ایشان در خصوص خدمات رسانی ویژه به شرکت کنندگان مراسم جاماندگان حسینی (ع) در تهران و شهرری نیز بیان کرد : شرکت واحد اتوبوسرانی تهران،  جهت سرویس رسانی ویژه به شرکت کنندگان در مراسم پیاده روی جاماندگان حسینی (ع) در تهران و شهرری و زائران حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، با بکارگیری اتوبوس های مورد نیاز، آماده خدمات رسانی به این عزیزان خواهد بود.

ایشان اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های بعمل آمده ومسیرهای مشخص شده ، زائران گرامی می توانند با استفاده از اتوبوسهای این شرکت درمحل های تعیین شده شامل: ضلع شمالی میدان شهرری، ضلع شرق میدان بسیج(سه راه ورامین)، پاركينگ مقابل ميدان فرمانداري شهر ری، ضلع جنوبي حرم مطهر حضرت عبدالعظيم حسنی (ع) ، ایستگاه متروی شهرري، خيابان فدائيان اسلام و  ضلع شرقي حرم حضرت عبدالعظيم حسني (ع) در پایان مراسم به مبادی اولیه خود بازگردند.

در پایان ایشان خاطر نشان کرد: با توجه به محدودیت ترافیکی برخی از معابر تعیین شده شهرری برای دپوی اتوبوسها، به گونه ای برنامه ریزی شده است که با اعزام به موقع اتوبوس مورد نیاز و کمکی در پایان مراسم ، تأخیری در سرویس رسانی به وجود نیاید.


 

 


 

print

تعداد بازدید کنندگان:212

rating
  نظرات