جستجو
«اطلاعیه» image

خدمات رسانی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مراسم پیاده روی جاماندگان  اربعین حسینی(ع) در تهران و شهر ری ضمن عرض تسلیت ، بدین وسیله اعلام میدارد با عنايت به مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی (ع)درتهران و شهر ری ، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورخه 08/08/1397 به منظور ارائه خدمات بهينه حمل و نقلي به شركت كنندگان در مراسم پیاده روی ، با تامين اتوبوس های مورد نیاز در زمان بازگشت شرکت کنندگان و زائرین گرامی  به  مقاصد ذیل ، اقدام به خدمت رسانی خواهد نمود:

·         از ضلع شمالي ميدان شهرري مقابل بيمارستان فيروز آبادي به مقاصد دولت آباد، شوش، خراسان، خاوران  و میدان امام حسین (ع) .

·         از ضلع شرقي ميدان بسيج(سه راه ورامين) ابتداي جاده ورامين به ميدان شهرري و ايستگاه مترو.

·         از پاركينگ مقابل ميدان فرمانداري شهر ری  به مقاصد 13 آبان، نازي آباد ، میدان راه آهن ، صالح آباد ، خاني آباد .

·         از ضلع جنوبي حرم مطهر حضرت عبدالعظيم حسنی (ع) خيابان هلال احمر به مقاصد بهشتي، باقرشهر و كهريزك .

·         ازایستگاه متروی شهرري به مقاصد  قمصر،باقرشهر، زمان آباد، مفتح، عباس آباد، جاده نظامي،خزانه،میدان راه آهن، صفائيه ، دولت آباد و میدان خراسان.

·         از خيابان فدائيان اسلام و ميدان بسيج به سمت ميدان شهرري و ایستگاه مترو

·         از ضلع شرقي حرم حضرت عبدالعظيم حسني (ع) - حد فاصل ميدان قشقايي تا ميدان سلمان فارسي به ایستگاه متروی شهرري

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت ترافیکی برخی از معابر تعیین شده برای دپوی اتوبوسها، به گونه ای برنامه ریزی شده است که با اعزام به موقع اتوبوس مورد نیاز و کمکی در پایان مراسم ، تأخیری در سرویس رسانی به وجود نیاید.

 

print

تعداد بازدید کنندگان:93

rating
  نظرات