عید سعید غدیر خم مبارک باد

جستجو

تسهیل تردد معلولین و جانبازان در خط یک اتوبوسهای تندرو image

در آستانه روز جهانی معلولان ، پیمان سنندجی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص اقدامات شرکت جهت رفاه حال شهروندان معلول و کم توان بیان کرد...


سرویس دهی به جانبازان ، معلولان و افراد کم توان یکی از دغدغه های همیشگی شهرداری تهران و شرکت واحد اتوبوسرانی بوده است.

 با عنایت به لزوم توجه ویژه به تسهیل تردد معلولان و افراد کم توان و امکان استفاده این عزیزان از اتوبوس های خطوط تندرو، شاخک های تاشو در گیت های ورودی تمامی ایستگاه های خط یک سامانه تندرو نصب گردیده و برنامه ریزی لازم برای سایر خطوط نیز صورت گرفته است.

سنندجی ادامه داد: معلولان گرامی جهت ورود با ویلچر به داخل ایستگاه اتوبوس با مشکل مواجه بودند که با نصب شاخک های تاشو، این مشکل مرتفع گردیده است .

ایشان افزود: اجرای این طرح در ایستگاه های خطوط 3 و 5 اتوبوسهای تندرو نیز در حال اتمام است و تا پایان سال در تمامی خطوط نیز اجرایی میگردد.

سامانه جانبازان و معلولان شرکت واحد، روزانه  بالغ بر280  سرویس حمل ونقلی ارائه می نماید، معلولان و جانبازان عزیز می توانند جهت بهره گیری از این خدمات با شماره 6305 تماس حاصل نمایند.  

سنندجی در پایان گفت: ضمناً با توجه به بررسی های بعمل آمده و ایجاد زیر ساخت لازم، تا پایان سال هم نسبت به نصب سیستم گویای اعلام ایستگاه ها در داخل اتوبوس ها اقدام      می گردد.


 

print

تعداد بازدید کنندگان:276

rating
  نظرات