جستجو

تحویل 500 دستگاه مخزن گاز طبیعی فشرده به بخش خصوصی image

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد: با همکاری سازمان شهرداری‌ها و ستاد CNG امروز 500 دستگاه مخزن گاز طبیعی فشرده برای نصب بر روی 70 دستگاه اتوبوس تحویل بخش خصوصی شد.


پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مراسم تحویل 500 دستگاه مخازن گاز طبیعی فشرده به بخش خصوصی گفت: یکی از مشکلات شهر تهران به دلیل وجود اتوبوس‌های گازسور مخازن و سیلندرهای سوخت بود که سالی یک بار تست چشمی و هر سه سال یکبار تست هیدرواستاتیک بر روی آنها انجام می‌گرفت. با توجه به تاریخ انقضای مخازن، لازم بود این مخازن به موقع تعویض شوند و به دلیل عدم تعویض به موقع، همکاران بخش خصوصی را دچار مشکل می‌کرد.

 

وی در ادامه افزود: هر اتوبوس هفت دستگاه مخزن دارد که تعویض آنها فشار اقتصادی را به بخش خصوصی وارد می‌کرد و با همکاری سازمان شهرداری‌ها و ستاد CNG امروز 500 دستگاه از این مخازن برای نصب بر روی 70 دستگاه اتوبوس تحویل بخش خصوصی شد.

 

سنندجی با اشاره به اینکه تا پایان امسال 430 دستگاه اتوبوس نیاز به تعویض مخزن دارند، افزود: ما امروز 70 دستگاه اتوبوس را تحت پوشش قرار می‌دهیم و این مخازن به صورت رایگان تحویل داده می‌شود.

 

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در جهت ایمنی اتوبوس‌ها برداریم. این مخازن توسط سازمان شهرداری‌ها و ستاد CNG به بخش خصوصی تحویل داده می‌شود.


 

تاریخ : 98/04/22

print

تعداد بازدید کنندگان:173

rating
  نظرات