با حضور در حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی انجام شد

با حضور در حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی انجام شد

تجدید میثاق مسئولان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با آرمان‌های امام (ره) و شهدای انقلاب

278 | چهارشنبه 15 بهمن 1399

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همراه با مدیران، معاونان و کارکنان این شرکت صبح امروز(چهارشنبه) 15 بهمن ماه، با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، محمود ترفع در این مراسم با شکوه ضمن گرامی داشت یاد امام راحل (ره)؛ پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه عطفی در تاریخ عدالت خواهی بشریت دانست و گفت: همه آحاد جامعه به ویژه مسئولان باید رهرو آرمان های امام خمینی (ره) باشند و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نکنند.

 

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شرکت واحد در زمان پیروزی انقلاب اسلامی از جمله شهید "استاد حسن بنا" افزود: کارکنان شرکت واحد در طول این 42 سال همواره در خط مقدم انقلاب بوده اند و خدمات شایان توجهی در زمان پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی و بعد از آن به ویژه اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشورمان ارائه کرده اند و قطعاً دنبال کننده اهداف انقلاب خواهند بود.

 

گفتنی است؛ در این مراسم مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همراه با سایر مسئولان و کارکنان این شرکت با حضور بر سر مزار شهدای انقلاب، به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند.